Umělecká dílna Ladislava Novotného

Zakázková výroba

Naše umělecká dílna se věnuje především zakázkové ražbě pamětních mincí a medailí. Nejčastěji razíme mince z mosazi, bronzu, mědi a hliníku, ale výjimkou není ani ražba do stříbra či zlata. U mincí vyrobených z drahých kovů je ryzost vždy ověřena puncem Státního puncovního úřadu ČR.

Na přání zákazníka jsme schopni zajistit i ukázkovou ruční ražbu na libovolné akci, a to prakticky kdekoliv v rámci České republiky.

Každá pamětní mince (medaile) z produkce Umělecké dílny Ladislava Novotného je originálním uměleckým dílem, které je charakteristické především svým nenapodobitelným rukopisem, čemuž odpovídají i ceny našich služeb.

Při tvorbě návrhů nevyužíváme výpočetní techniku a k výrobě raznic automatické gravírovací či laserové systémy. Preferujeme klasickou ruční práci. Vlastní ražba probíhá na manuálně ovládaném lisu umístěném v prostorách naší dílny, a to vždy za dozoru mincmistra, který je garantem vysoké kvality každé mince.

K jednotlivým mincím můžeme dodat i certifikát osvědčující jejich původ, který zároveň obsahuje základní informace o dané emisi. Nejsme a ani nechceme být výrobcem žetonů do nákupních vozíků či obdobných komodit. Pokud máte zájem o produkci podobného typu, obraťte se prosím na jiného dodavatele.

© 1992 - 2014, Ladislav Novotný. Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode